ПРО СУДИНИ

Еректильна дисфункція — це постійна або періодично повторювана неспроможність чоловіка отримати та/або підтримувати ерекцію, достатню для успішного статевого акту. Еректильна дисфункція у чоловіків може виступати раннім передвісником серцево-судинної патології.

«Це природний процес старіння» — думають чимало чоловіків і помиляються. Чому важливо звернути увагу на еректильну дисфункцію? «Насамперед проблеми з ерекцією можуть свідчити про захворювання серцево-судинної системи, – говорить експерт у цій галузі лікар Тімоті Бун, голова урологічного відділення Методистського шпиталю у Хьюстоні, США. – Наприклад, атеросклероз нерідко виявляється супутником еректильної дисфункції. А її зв’язок із діабетом другого типу – предмет сотень наукових досліджень».

Існує й друга сторона проблеми еректильної дисфункції: у 25% випадків еректильну дисфункцію пов’язують із побічними ефектами лікарських засобів, які призначаються при серцево-судинній патології (MMaS, 1994). Насамперед це сечогінні препарати, а також холестеринзнижувальні (статини і фібрати). Дуже важливо, щоб людина отримувала призначене лікарем лікування, а не переривала його самостійно у зв’язку з появою зазначеного побічного ефекту.

Які ефекти спостерігаються при застосуванні Тівортіну® аспартату